






















Robotgressklipper RoborockRockMow s115 inkludert PreciEdge
Nyhet
29 999 kr

RockMow s115 inkludert PreciEdge
29 999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Roborock RockMow S115 er en kraftig og intelligent robotgressklipper for deg som ønsker et perfekt klippet resultat med minimal innsats. Den håndterer plener opp til 1500 m² og bruker RTK + VSLAM-navigasjon for kabel-fri og nøyaktig klipping. Via Roborock-appen kan du enkelt opprette virtuelle grenser, klippeområder og tidsplaner - deretter tar S115 seg av jobben for deg.
Varemerke
Beskrivelse
Roborock RockMow S115 er en kraftig og intelligent robotgressklipper for deg som ønsker et perfekt klippet resultat med minimal innsats. Den håndterer plener opp til 1500 m² og bruker RTK + VSLAM-navigasjon for kabel-fri og nøyaktig klipping. Via Roborock-appen kan du enkelt opprette virtuelle grenser, klippeområder og tidsplaner - deretter tar S115 seg av jobben for deg.
Trådløs klipping for større gressområder
RockMow S115 håndterer opptil 1500 m² og krever ingen begrensningskabel. Du stiller inn klippingen direkte i appen og får en smidig, automatisert løsning som holder plenen pen hele sesongen.
Smart navigasjon og fleksible innstillinger
Du kan lage flere klippeområder, markere no-go-områder og tilpasse klippeplaner etter hagen din. VSLAM-navigasjonen hjelper roboten å jobbe systematisk og effektivt, selv i områder hvor GPS-signalet er svakt.
Stabil tilkobling via Bluetooth og WiFi
Robotgressklipperen kobles enkelt via Bluetooth eller WiFi, med mulighet for 4G som ekstrautstyr. Dette gir deg full kontroll og smidig overvåking direkte på mobilen.
Jeavnt klipperesultat selv i skråninger
Takket være et flytende klippedekk og mønstrede hjul får du en jevn og stabil klipping selv på ujevne gressflater. RockMow S115 håndterer skråninger på opptil 45 % uten problemer.
Pene kanter og enkel vedlikehold
PreciEdge-teknologien hjelper roboten med å trimme nær kantene for en ekstra velstelt finish. Klippehøyden justeres mellom 20–60 mm, og den IPX6-klassifiserte konstruksjonen gjør roboten enkel å rengjøre og vedlikeholde.
RockMow S115 håndterer opptil 1500 m² og krever ingen begrensningskabel. Du stiller inn klippingen direkte i appen og får en smidig, automatisert løsning som holder plenen pen hele sesongen.
Smart navigasjon og fleksible innstillinger
Du kan lage flere klippeområder, markere no-go-områder og tilpasse klippeplaner etter hagen din. VSLAM-navigasjonen hjelper roboten å jobbe systematisk og effektivt, selv i områder hvor GPS-signalet er svakt.
Stabil tilkobling via Bluetooth og WiFi
Robotgressklipperen kobles enkelt via Bluetooth eller WiFi, med mulighet for 4G som ekstrautstyr. Dette gir deg full kontroll og smidig overvåking direkte på mobilen.
Jeavnt klipperesultat selv i skråninger
Takket være et flytende klippedekk og mønstrede hjul får du en jevn og stabil klipping selv på ujevne gressflater. RockMow S115 håndterer skråninger på opptil 45 % uten problemer.
Pene kanter og enkel vedlikehold
PreciEdge-teknologien hjelper roboten med å trimme nær kantene for en ekstra velstelt finish. Klippehøyden justeres mellom 20–60 mm, og den IPX6-klassifiserte konstruksjonen gjør roboten enkel å rengjøre og vedlikeholde.
Egenskaper
| Varemerke | Roborock |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000872252 |
| Design | Utan Slinga |
| GPS støttet navigering | Ja |
| Klippebredde | 22 cm |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lydnivå | 60 |
| Ladetid | 1,08 hour(s) |
| Batteriserie | Li-Ion |
| Spenning | 6 V |
| Installasjonspakke | Ja |
| Vekt | 13,6 kg |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Ca klippetid min/lading | 140 |
| Klippehøyde | 2-6 cm |
| Produsentens Art.Nr. | 100002874 |
| Serie | RockMow |
| Fremdriftssystem | Bakhjulsdrift |
| SmartPhone tilkobling | Bluetooth, WI-FI, 4G |
| WiFi | Ja |
| Klippeområde | 1500 m² |
| Maks helling | 45 % |
| EAN-nr | 6978830020106 |