













Robotgressklipper RoborockRockMow Z120 4WD LiDAR
Nyhet
45 999 kr

RockMow Z120 4WD LiDAR
45 999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Roborock RockMow Z120 er en avansert robotgressklipper for deg som ønsker maksimal ytelse og et jevnt klipperesultat på store gressflater. Den håndterer plener på opptil 2000 m² og bruker LiDAR og VSLAM for kabel-fri navigasjon uten begrensningskabel. I appen kan du enkelt opprette virtuelle klippeområder og no-mow-områder, og deretter kontrollere alt smidig via Bluetooth, WiFi eller 4G.
Varemerke
Beskrivelse
Roborock RockMow Z120 er en avansert robotgressklipper for deg som ønsker maksimal ytelse og et jevnt klipperesultat på store gressflater. Den håndterer plener på opptil 2000 m² og bruker LiDAR og VSLAM for kabel-fri navigasjon uten begrensningskabel. I appen kan du enkelt opprette virtuelle klippeområder og no-mow-områder, og deretter kontrollere alt smidig via Bluetooth, WiFi eller 4G.
Kabelfri navigering med LiDAR og VSLAM
RockMow Z120 kartlegger plenen med LiDAR og VSLAM for nøyaktig og stabil klipping uten at du trenger å legge ned noen begrensningskabel. Virtuelle soner og områder der roboten ikke skal klippe, stilles inn direkte i appen.
Firehjulstrekk for krevende terreng
Med firehjulstrekk og dynamisk grep, kommer robotgressklipperen seg frem på ujevne underlag og klarer stigninger på opptil 80 %. De mønstrede hjulene gir godt grep også på mer utfordrende overflater.
Jevn klipping med flytende klippeaggregat
Det flytende klippeaggregatet tilpasser seg etter terrengets konturer og gir et jevnt og pent resultat også på ujevne gressområder. Dette gjør at klippingen blir konsekvent over hele området.
Systematisk klipping med AI-styrt ruteplanlegging
Den AI-baserte navigeringen gjør at roboten klipper metodisk og effektivt for et jevnt resultat uten unødvendige kjøringer. Dette gir en mer velstelt plen og en smartere klippesyklus.
Fleksibel klippehøyde og valgbar PreciEdge
Klippehøyden justeres enkelt i appen mellom 20–70 mm, slik at du kan tilpasse gresslengden etter ønsket resultat. Med PreciEdge som tilvalg kan robotgressklipperen i tillegg trimme nær kanter for en ekstra pen finish.
Dette er inkludert
I kartongen er det blant annet inkludert klipper, ladestasjon, RTK-referansestasjon, forlengelseskabler/tilbehør og ekstra bladsett.
RockMow Z120 kartlegger plenen med LiDAR og VSLAM for nøyaktig og stabil klipping uten at du trenger å legge ned noen begrensningskabel. Virtuelle soner og områder der roboten ikke skal klippe, stilles inn direkte i appen.
Firehjulstrekk for krevende terreng
Med firehjulstrekk og dynamisk grep, kommer robotgressklipperen seg frem på ujevne underlag og klarer stigninger på opptil 80 %. De mønstrede hjulene gir godt grep også på mer utfordrende overflater.
Jevn klipping med flytende klippeaggregat
Det flytende klippeaggregatet tilpasser seg etter terrengets konturer og gir et jevnt og pent resultat også på ujevne gressområder. Dette gjør at klippingen blir konsekvent over hele området.
Systematisk klipping med AI-styrt ruteplanlegging
Den AI-baserte navigeringen gjør at roboten klipper metodisk og effektivt for et jevnt resultat uten unødvendige kjøringer. Dette gir en mer velstelt plen og en smartere klippesyklus.
Fleksibel klippehøyde og valgbar PreciEdge
Klippehøyden justeres enkelt i appen mellom 20–70 mm, slik at du kan tilpasse gresslengden etter ønsket resultat. Med PreciEdge som tilvalg kan robotgressklipperen i tillegg trimme nær kanter for en ekstra pen finish.
Dette er inkludert
I kartongen er det blant annet inkludert klipper, ladestasjon, RTK-referansestasjon, forlengelseskabler/tilbehør og ekstra bladsett.
Egenskaper
| Varemerke | Roborock |
|---|---|
| Art.Nr. | 100002876 |
| Batteriserie | Li-Ion |
| Klippehøyde | 2-7 cm |
| Design | Uten sløyfe |
| Fremdriftssystem | AWD |
| Produsentens Art.Nr. | 100002876 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Serie | RockMow |
| SmartPhone tilkobling | Bluetooth, WI-FI, 4G |
| Ca klippetid min/lading | 100 |
| Ladetid | 50 h |
| Spenning | 6 V |
| Klippeområde | 2000 m2 |
| Klippebredde | 24 cm |
| GPS støttet navigering | Ja |
| Høyde | 33,2 cm |
| Installasjonspakke | Ja |
| Tillverkargaranti | 2 år |
| Maks helling | 80 % |
| Vekt | 21,7 kg |
| Bredde | 47,5 cm |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 6978830020472 |