

























Robotgressklipper RoborockRockMow Z130 4WD
Nyhet
36 990 kr
Prispresset

RockMow Z130 4WD
36 990 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Roborock RockMow Z130 er en kraftig robotgressklipper utviklet for store gressområder og krevende terreng. Den takler opp til 3000 m² og bruker RTK + VSLAM for kabelfri og nøyaktig navigasjon uten begrensningskabel. Du oppretter enkelt virtuelle grenser og no-mow-soner i appen og lar roboten håndtere klippingen helt automatisk for en jevnt klippet og velpleiet plen.
Varemerke
Beskrivelse
Roborock RockMow Z130 er en kraftig robotgressklipper utviklet for store gressområder og krevende terreng. Den takler opp til 3000 m² og bruker RTK + VSLAM for kabelfri og nøyaktig navigasjon uten begrensningskabel. Du oppretter enkelt virtuelle grenser og no-mow-soner i appen og lar roboten håndtere klippingen helt automatisk for en jevnt klippet og velpleiet plen.
Kabelfri navigering med RTK + VSLAM
RockMow Z130 kombinerer RTK og VSLAM for stabil og nøyaktig posisjonering, noe som betyr at du kan glemme begrensningskabelen helt. Klippeområder, virtuelle grenser og områder hvor roboten ikke skal klippe, kan raskt og enkelt settes opp i appen.
Kraftig firehjulsdrift for bratte skråninger
Med 4WD og mønstrede hjul, håndterer robotgressklipperen ujevne overflater og takler skråninger opp til 80 %. Dette gjør den til et utmerket valg for tomter hvor enklere roboter risikerer å bli fast eller miste grepet.
Jevn klipperesultat med flytende klippeaggregat
Det flytende klippeaggregatet følger plenens konturer og gir en jevn klipping selv på ujevne overflater. Resultatet blir en pen og konsekvent finish over hele klippeområdet.
Effektiv og tilpassbar klipping
Systematisk kartlegging og AI-drevne klippemønstre sørger for at roboten jobber effektivt og unngår unødvendige kjøringer. Klippehøyden justeres enkelt mellom 20–70 mm, og du kan planlegge klippingen direkte i appen.
PreciEdge som tilleggsfunksjon for ekstra pene kanter
Med PreciEdge som tilleggsfunksjon, kan RockMow Z130 klippe nærmere kanter og hindringer for et mer velstelt resultat og mindre behov for manuell etterklipping.
RockMow Z130 kombinerer RTK og VSLAM for stabil og nøyaktig posisjonering, noe som betyr at du kan glemme begrensningskabelen helt. Klippeområder, virtuelle grenser og områder hvor roboten ikke skal klippe, kan raskt og enkelt settes opp i appen.
Kraftig firehjulsdrift for bratte skråninger
Med 4WD og mønstrede hjul, håndterer robotgressklipperen ujevne overflater og takler skråninger opp til 80 %. Dette gjør den til et utmerket valg for tomter hvor enklere roboter risikerer å bli fast eller miste grepet.
Jevn klipperesultat med flytende klippeaggregat
Det flytende klippeaggregatet følger plenens konturer og gir en jevn klipping selv på ujevne overflater. Resultatet blir en pen og konsekvent finish over hele klippeområdet.
Effektiv og tilpassbar klipping
Systematisk kartlegging og AI-drevne klippemønstre sørger for at roboten jobber effektivt og unngår unødvendige kjøringer. Klippehøyden justeres enkelt mellom 20–70 mm, og du kan planlegge klippingen direkte i appen.
PreciEdge som tilleggsfunksjon for ekstra pene kanter
Med PreciEdge som tilleggsfunksjon, kan RockMow Z130 klippe nærmere kanter og hindringer for et mer velstelt resultat og mindre behov for manuell etterklipping.
Egenskaper
| Varemerke | Roborock |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000872255 |
| Design | Utan Slinga |
| GPS støttet navigering | Ja |
| Klippebredde | 24 cm |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lydnivå | 61 |
| Ladetid | 1,17 hour(s) |
| Batteriserie | Li-Ion |
| Høyde | 29,4 cm |
| Spenning | 7,5 V |
| Installasjonspakke | Ja |
| Vekt | 21,3 kg |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Ca klippetid min/lading | 140 |
| Klippehøyde | 2-7 cm |
| Bredde | 47,5 cm |
| Produsentens Art.Nr. | 100002877 |
| Serie | RockMow |
| Fremdriftssystem | AWD |
| SmartPhone tilkobling | Bluetooth, WI-FI, 4G |
| WiFi | Ja |
| Klippeområde | 3000 m² |
| Maks helling | 80 % |
| EAN-nr | 6978830020595 |