













Robotgressklipper StigaA 15V Uten Slynge
Nyhet
21 999 kr29 332 kr
Spar 25 %
Kampanje
- Ny - På vei inn på lager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Robotgressklipper Stiga A 15V vet hva som er gressplen og unngår det som ikke er gressplen. AI-systemet gjenkjenner farger og former i sanntid, og kameraet tilpasser seg etter lysforholdene. Den fremre LED-lampen tennes automatisk ved behov. Den kan også oppdage faste og bevegelige hindringer på korte eller lange avstander, beregne en ny rute å følge og fortsette å klippe. Den klipper opp til 1500 m2 gressområde. I tillegg - ingen referansestasjon betyr at det er færre installasjonsledd og installasjonen blir derfor både mer smidig og raskere.
Varemerke
Beskrivelse
Robotgressklipper Stiga A 15V vet hva som er gressplen og unngår det som ikke er gressplen. AI-systemet gjenkjenner farger og former i sanntid, og kameraet tilpasser seg etter lysforholdene. Den fremre LED-lampen tennes automatisk ved behov. Den kan også oppdage faste og bevegelige hindringer på korte eller lange avstander, beregne en ny rute å følge og fortsette å klippe. Den klipper opp til 1500 m2 gressområde. I tillegg - ingen referansestasjon betyr at det er færre installasjonsledd og installasjonen blir derfor både mer smidig og raskere.
Enkel å installere
Last ned appen og start installasjonen. Det er ikke behov for kabler eller antenner. Robotgressklipperen er helt selvstendig og enkel å styre via STIGA.GO-appen. Du kan velge hvor aktiv du vil være: motta varsler om beslutninger som tas, eller bare glemme plenen din og la roboten tilpasse driften etter dine behov. Appen har mottatt Red Dot Award, noe som bekrefter dens enestående intuitivitet.
Perfekte gressklippresultater
Stiga A 15V gir presise, jevne klippresultater og frisk, grønt gress med helt autonom klipping. Robotgressklipperen klipper hvert enkelt strå pent og presist. Den avanserte teknologien er utviklet for å skape en mykere og sterkere plen gjennom presisjonsklipping. Daglig mulching sikrer friskt gress, og den organiserte klippebanen garanterer vakre plenmønstre.
Enkel håndtering
Installasjonen er rask og tar bare noen minutter. Pakk ut roboten, last ned appen og plasser ladestasjonen der du vil. Registrer omkretsen og la roboten klippe! Det er ikke behov for antenner, kabler eller ekstra verktøy.
Håndterer alle hagestørrelser
Sett opp din Stiga A 15V på noen minutter og kontroller plenen din uten anstrengelse via STIGA.GO-appen. Det AI-integrerte kameraet gjør at roboten gjenkjenner plenen og unngår hindringer, og navigerer forsiktig rundt alt i hagen din. Den er helt integrert i en flytende toppkappe og har High Dynamic Range for klar sikt, en global lukker for bevegelsessensitivitet, en robust aluminiumskropp med Gorilla Glass og kan slås av i utvalgte områder via appen. De smidige bevegelsene gjør at roboten kan brukes i mindre hager, og i de mest komplekse områdene, som på skråninger opp til 45 % (24°).
Høykvalitativ og kompakt
Robust og pålitelig. Designet, konstruert og produsert i Italia. 10 års tilkobling og 3 års garanti inkludert.
Om Stiga
Pent eller viltvoksende, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert på markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for folks forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er alltid dette i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Last ned appen og start installasjonen. Det er ikke behov for kabler eller antenner. Robotgressklipperen er helt selvstendig og enkel å styre via STIGA.GO-appen. Du kan velge hvor aktiv du vil være: motta varsler om beslutninger som tas, eller bare glemme plenen din og la roboten tilpasse driften etter dine behov. Appen har mottatt Red Dot Award, noe som bekrefter dens enestående intuitivitet.
Perfekte gressklippresultater
Stiga A 15V gir presise, jevne klippresultater og frisk, grønt gress med helt autonom klipping. Robotgressklipperen klipper hvert enkelt strå pent og presist. Den avanserte teknologien er utviklet for å skape en mykere og sterkere plen gjennom presisjonsklipping. Daglig mulching sikrer friskt gress, og den organiserte klippebanen garanterer vakre plenmønstre.
Enkel håndtering
Installasjonen er rask og tar bare noen minutter. Pakk ut roboten, last ned appen og plasser ladestasjonen der du vil. Registrer omkretsen og la roboten klippe! Det er ikke behov for antenner, kabler eller ekstra verktøy.
Håndterer alle hagestørrelser
Sett opp din Stiga A 15V på noen minutter og kontroller plenen din uten anstrengelse via STIGA.GO-appen. Det AI-integrerte kameraet gjør at roboten gjenkjenner plenen og unngår hindringer, og navigerer forsiktig rundt alt i hagen din. Den er helt integrert i en flytende toppkappe og har High Dynamic Range for klar sikt, en global lukker for bevegelsessensitivitet, en robust aluminiumskropp med Gorilla Glass og kan slås av i utvalgte områder via appen. De smidige bevegelsene gjør at roboten kan brukes i mindre hager, og i de mest komplekse områdene, som på skråninger opp til 45 % (24°).
Høykvalitativ og kompakt
Robust og pålitelig. Designet, konstruert og produsert i Italia. 10 års tilkobling og 3 års garanti inkludert.
Om Stiga
Pent eller viltvoksende, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert på markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for folks forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er alltid dette i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2R7112028/ST1 |
| Ca klippetid min/lading | 120 |
| Ladetid | 0,83 hour(s) |
| Farge | Gul/Svart |
| Spenning | 25,2 V |
| Klippehøyde | 2-6 cm |
| Klippebredde | 18 cm |
| Motorprodusent | Stiga |
| GPS støttet navigering | Ja |
| Høyde | 247 mm |
| Lengde | 555 mm |
| MultiClip | Ja |
| PIN-kode | Ja |
| Kraftkilde | Batteri |
| Serie | Vision |
| Produkttype | Robotgräsklippare |
| Vekt | 9,3 kg |
| Bredde | 423 mm |
| Garanti | 2 år |
| Design | Utan Slinga |
| Fremdriftssystem | Bakhjulsdrift |
| Batterikapasitet | 5 Ah |
| Oppsamler | Nei |
| Timerfunksjon | Ja |
| Topptestet | Ja |
| WiFi | Ja |
| LEDlamper | Ja |
| Klippeområde | 1500 m² |
| Maks helling | 45 % |
| Turtall | 2850 v/min |
| EAN-nr | 8008984872097 |