













Robotgressklipper StigaA 25V Uten Slynge
Topptestet
46 299 kr

A 25V Uten Slynge
46 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Robotgressklipperen Stiga A 25V vet hva som er gressplen og unngår det som ikke er gressplen. AI-systemet kjenner igjen farger og former i sanntid, og kameraet tilpasser seg etter lysforholdene. Den fremre LED-lampen tennes automatisk ved behov. Den kan også oppdage faste og bevegelige hindringer på kort eller lang avstand, beregne en ny vei å følge og fortsette å klippe. Den klipper opp til 2500 m2 gressareal. I tillegg – ingen referansestasjon betyr at det er færre installasjonsledd og installasjonen blir derfor både smidigere og raskere.
Varemerke
Beskrivelse
Robotgressklipperen Stiga A 25V vet hva som er gressplen og unngår det som ikke er gressplen. AI-systemet kjenner igjen farger og former i sanntid, og kameraet tilpasser seg etter lysforholdene. Den fremre LED-lampen tennes automatisk ved behov. Den kan også oppdage faste og bevegelige hindringer på kort eller lang avstand, beregne en ny vei å følge og fortsette å klippe. Den klipper opp til 2500 m2 gressareal. I tillegg – ingen referansestasjon betyr at det er færre installasjonsledd og installasjonen blir derfor både smidigere og raskere.
Enkel å installere
Bare last ned appen og start installasjonen. Ingen kabler eller antenner er nødvendige. Robotgressklipperen er helt selvstendig og enkel å styre via STIGA.GO-appen. Du kan velge hvor aktiv du vil være: få varsler om beslutninger som tas, eller bare glemme gressplenen din og la roboten tilpasse sin drift etter dine behov. Appen har mottatt Red Dot Award, noe som bekrefter dens enestående intuitivitet.
Perfekte plenresultater
Stiga A 25V gir presise, jevne klipperesultater og friskt, grønt gress med helt autonom klipping. Robotgressklipperen klipper hvert eneste gresstrå pent og presist. Den avanserte teknologien er utviklet for å skape en mykere og sterkere plen gjennom presisjonsklipping. Daglig mulching sikrer friskt gress, og den organiserte klippebanen garanterer vakre plenmønstre.
Enkel håndtering
Installasjonen går raskt og tar bare noen minutter. Pakk ut roboten, last ned appen og plasser ladestasjonen der du vil. Registrer omkretsen og la roboten klippe! Det er ikke nødvendig med antenner, kabler eller ekstra verktøy.
Håndterer alle hagestørrelser
Sett opp din Stiga A 25V på noen få minutter og kontroller plenen din uten anstrengelse via STIGA.GO-appen. Det AI-integrerte kameraet gjør at roboten gjenkjenner plenen og unngår hindringer, og navigerer forsiktig rundt alt i hagen din. Den er fullt integrert i en flytende toppkappe og har High Dynamic Range for klar sikt, en global lukker for bevegelsessensitivitet, en robust aluminiumskropp med Gorilla Glass og kan slås av i utvalgte områder via appen. De smidige bevegelsene gjør at roboten kan brukes i mindre hager, og i de mest komplekse områdene, som på skråninger opp til 45 % (24°).
Høy kvalitet og kompakt
Robust og pålitelig. Designet, konstruert og produsert i Italia. 10 års tilkobling og 3 års garanti er inkludert.
Om Stiga
Pent eller viltvoksende, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert på markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for menneskers forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Bare last ned appen og start installasjonen. Ingen kabler eller antenner er nødvendige. Robotgressklipperen er helt selvstendig og enkel å styre via STIGA.GO-appen. Du kan velge hvor aktiv du vil være: få varsler om beslutninger som tas, eller bare glemme gressplenen din og la roboten tilpasse sin drift etter dine behov. Appen har mottatt Red Dot Award, noe som bekrefter dens enestående intuitivitet.
Perfekte plenresultater
Stiga A 25V gir presise, jevne klipperesultater og friskt, grønt gress med helt autonom klipping. Robotgressklipperen klipper hvert eneste gresstrå pent og presist. Den avanserte teknologien er utviklet for å skape en mykere og sterkere plen gjennom presisjonsklipping. Daglig mulching sikrer friskt gress, og den organiserte klippebanen garanterer vakre plenmønstre.
Enkel håndtering
Installasjonen går raskt og tar bare noen minutter. Pakk ut roboten, last ned appen og plasser ladestasjonen der du vil. Registrer omkretsen og la roboten klippe! Det er ikke nødvendig med antenner, kabler eller ekstra verktøy.
Håndterer alle hagestørrelser
Sett opp din Stiga A 25V på noen få minutter og kontroller plenen din uten anstrengelse via STIGA.GO-appen. Det AI-integrerte kameraet gjør at roboten gjenkjenner plenen og unngår hindringer, og navigerer forsiktig rundt alt i hagen din. Den er fullt integrert i en flytende toppkappe og har High Dynamic Range for klar sikt, en global lukker for bevegelsessensitivitet, en robust aluminiumskropp med Gorilla Glass og kan slås av i utvalgte områder via appen. De smidige bevegelsene gjør at roboten kan brukes i mindre hager, og i de mest komplekse områdene, som på skråninger opp til 45 % (24°).
Høy kvalitet og kompakt
Robust og pålitelig. Designet, konstruert og produsert i Italia. 10 års tilkobling og 3 års garanti er inkludert.
Om Stiga
Pent eller viltvoksende, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert på markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for menneskers forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2R7113028/ST1 |
| Design | Utan Slinga |
| GPS støttet navigering | Ja |
| Klippebredde | 18 cm |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Robotgräsklippare |
| Ladetid | 0,83 hour(s) |
| Lengde | 55 mm |
| Høyde | 247 mm |
| Spenning | 25,2 V |
| Vekt | 9,3 kg |
| Ca klippetid min/lading | 150 |
| Klippehøyde | 2-6 cm |
| PIN-kode | Ja |
| Bredde | 423 mm |
| Garanti | 2 år |
| Serie | Vision |
| MultiClip | Ja |
| Fremdriftssystem | Bakhjulsdrift |
| Farge | Gul/Svart |
| Motorprodusent | Stiga |
| Topptestet | Ja |
| Oppsamler | Nei |
| Batterikapasitet | 6 Ah |
| Timerfunksjon | Ja |
| WiFi | Nei |
| LEDlamper | Ja |
| Klippeområde | 2500 m² |
| Maks helling | 45 % |
| Turtall | 2850 v/min |
| EAN-nr | 8008984872103 |