












Robotgressklipper StigaAutoclip M7
12 338 kr

Autoclip M7
12 338 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA Autoclip M7 er en robotgressklipper for plener opp til 750m². Den kan operere i sykluser på opptil to timer, og dele området inn i tre atskilte klippeområder. STIGA Autoclip M7 drives av et litium-ion-batteri og er kompakt, stillegående og miljøvennlig. Den er også enkel å sette opp, programmere og bruke: Alle funksjoner kan styres ved hjelp av den innebygde skjermen eller via Bluetooth koblet til Autoclip Remote-appen for smarttelefon eller nettbrett. Daglig klipping med det kraftige og presise 25 cm bladet sikrer sunn plenvekst. Roboten har regnsensorer, en sikkerhetskode og øko-modusfunksjon som gjør at roboten kan gjenkjenne hvilke områder som allerede er klippet.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA Autoclip M7 er en robotgressklipper for plener opp til 750m². Den kan operere i sykluser på opptil to timer, og dele området inn i tre atskilte klippeområder. STIGA Autoclip M7 drives av et litium-ion-batteri og er kompakt, stillegående og miljøvennlig. Den er også enkel å sette opp, programmere og bruke: Alle funksjoner kan styres ved hjelp av den innebygde skjermen eller via Bluetooth koblet til Autoclip Remote-appen for smarttelefon eller nettbrett. Daglig klipping med det kraftige og presise 25 cm bladet sikrer sunn plenvekst. Roboten har regnsensorer, en sikkerhetskode og øko-modusfunksjon som gjør at roboten kan gjenkjenne hvilke områder som allerede er klippet.
Stålbladet, som måler 25 cm i diameter, er skarp og sterkt for å sikre perfekt klipp og sunn plen. Det er støpt i ett stykke, slik at det ikke er fare for at små deler eller metall brytes av. Displayet med innebygd tastatur lar deg programmere roboten manuelt. Roboten kan programmeres via Bluetooth ved bruk av appen for smarttelefoner og nettbrett.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2R2002008/ST1 |
| Klippehøyde | 2,5-6,0 cm |
| Klippebredde | 25 cm |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Robotgräsklippare |
| Versjon | Med batteri och laddare |
| Vekt | 9,8 kg |
| Batterikapasitet | 2,5 Ah |
| EAN-nr | 8008984802223 |
| Nobb | 53378182 |