








Robotklipper StigaAutoclip 225 S
14 990 kr

Autoclip 225 S
14 990 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Robotklipper Stiga Autoclip 230 S
Stiga Autoclip 230 S kan klippe hager opp til 2.000 m2 i fire forskjellige klippeområder. Den lader seg selv og kan klippe i 4 timer i strekk. Med en børsteløs motor, har den lengre levetid, støyer lite og er mer effektiv når den klipper. Den har en 25 cm rustfri stålkniv. Denne klipperoboten er svært effektiv og har 3 stk 2,5 Ah lithium-ion batterier og er utstyrt med hindring- og regnsensorer. En kompakt, allsidig og effektiv robot robotgressklipper som du kan koble opp til smarttelefonen via bluetooth. Ladestasjon og hus til ladestasjon følger med.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2R2002058/S17 |
| Ca klippetid min/lading | 120 min |
| Klippehøyde | 2,5-6,0 cm |
| Klippebredde | 25 cm |
| GPS støttet navigering | Nei |
| Guidekablar | 1 |
| Installasjonspakke | Nei |
| Høyeste lydnivå | 70 dBa |
| PIN-kode | Ja |
| Kraftkilde | Batteri |
| SmartPhone tilkobling | Bluetooth |
| Produkttype | Robotgräsklippare |
| Versjon | Med batteri och laddare |
| Vekt | 9,8 kg |
| Antall Soner | 4 |
| EAN-nr | 8008984786288 |
| Nobb | 51665672 |
