









Robotklipper StigaAutoclip 228 S
15 686 kr

Autoclip 228 S
15 686 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA Autoclip 228 S robotgressklipper kan operere i opptil 3,5 timer og er konstruert for å klippe store områder på opptil 1600 m². Stålbladet på 25 cm garanterer perfekt klipping mens den børsteløse motoren er stillegående og har redusert energiforbruk. Den avanserte Autoclip 228 S robotgressklipperen drives av tre 2,5 Ah-litiumionbatterier og har innovative systemer som Bluetooth. Det skarpe og robuste stålbladet, som måler 25 cm i diameter, sikrer perfekt klipp og sunn plen. Den er støpt i ett stykke, slik at det ikke er fare for at små deler eller metall brytes av. Displayet med innebygd tastatur lar deg programmere roboten manuelt. Roboten kan programmeres via Bluetooth ved bruk av appen for smarttelefoner og nettbrett.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA Autoclip 228 S robotgressklipper kan operere i opptil 3,5 timer og er konstruert for å klippe store områder på opptil 1600 m². Stålbladet på 25 cm garanterer perfekt klipping mens den børsteløse motoren er stillegående og har redusert energiforbruk. Den avanserte Autoclip 228 S robotgressklipperen drives av tre 2,5 Ah-litiumionbatterier og har innovative systemer som Bluetooth. Det skarpe og robuste stålbladet, som måler 25 cm i diameter, sikrer perfekt klipp og sunn plen. Den er støpt i ett stykke, slik at det ikke er fare for at små deler eller metall brytes av. Displayet med innebygd tastatur lar deg programmere roboten manuelt. Roboten kan programmeres via Bluetooth ved bruk av appen for smarttelefoner og nettbrett.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2R2005058/S17 |
| Klippehøyde | 2,5-6,0 cm |
| Klippebredde | 25 cm |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Robotgräsklippare |
| Vekt | 10,1 kg |
| EAN-nr | 8008984786295 |
| Nobb | 51665683 |