
Kniv Bosch Power Tools100mm for ASB 10,8 LI
296 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Oppretthold klippeytelsen over lang tid med Bosch Power Tools gressverd på 10 cm (ASB/AGS). Bytt ut bladene for å opprettholde maksimal ytelse. Bruk saks med forskjellige bladlengder for en rekke forskjellige klippejobber. Et smidig byttesystem gjør det enkelt å raskt bytte ut bladene. Alle blad med denne tilkoblingen er kompatible med ASB/AGS-verktøy.
Varemerke
Beskrivelse
Oppretthold klippeytelsen over lang tid med Bosch Power Tools gressverd på 10 cm (ASB/AGS). Bytt ut bladene for å opprettholde maksimal ytelse. Bruk saks med forskjellige bladlengder for en rekke forskjellige klippejobber. Et smidig byttesystem gjør det enkelt å raskt bytte ut bladene. Alle blad med denne tilkoblingen er kompatible med ASB/AGS-verktøy.
Egenskaper
| Varemerke | Bosch Power Tools |
|---|---|
| Art.Nr. | 2609003867 |
| Høyde | 42 mm |
| Lengde | 211 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 2609003867 |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| Produkttype | Kniv |
| Bruksområde | GDS |
| Vekt | 0,14 kg |
| Bredde | 108 mm |
| EAN-nr | 3165140573535 |