
Kniv Bosch Power Toolsfor Rotak 650/660/670/690 42 cm
333 kr
Prispresset
Beskrivelse
Bosch Power Tools reservedelkniv er en herdet og slipt rotorkniv med LeafCollect som effektivt letter hagearbeidet. Reservedelkniven passer til en elektrisk UniversalRotak 6.
Funksjoner
- Herdet & slipt rotorblad med LeafCollect
- Herdet & slipt rotorblad med LeafCollect
Egenskaper
| Varemerke | Bosch Power Tools |
|---|---|
| Art.Nr. | F016800495 |
| Høyde | 43 mm |
| Lengde | 539 mm |
| Produsentens Art.Nr. | F016800495 |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| Produkttype | Kniv |
| Bruksområde | GDS |
| Vekt | 0,46 kg |
| Bredde | 123 mm |
| EAN-nr | 3165140901789 |
