
Sverd STIHLRollomatic E 35 cm 1,3 mm 3/8"
757 kr
Prispresset

Rollomatic E 35 cm 1,3 mm 3/8"
757 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Universalsverd med et sverdkropp som består av tre elektriskt sammensveisede metallplater, hvor den midterste for det meste er hul. Lav vekt, høy stabilitet og er tilgjengelig med stor og liten sverdstopp og forskjellige sporbredder.
Egenskaper
- Sverdfeste: 3005
- Drivlenkebredde (mm): 1.3
- Drivlenker (dl): 50
- Sverdfeste: 3005
- Drivlenkebredde (mm): 1.3
- Drivlenker (dl): 50
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 30050004809 |
| Garanti | 1 år |
| Produsentens Art.Nr. | 30050004809 |
| Type | Sverd |
| Sagkjededeling | 3/8 P Tom |
| Høyde | 9 mm |
| Lengde | 510 mm |
| Vekt | 0,563 kg |
| Bredde | 79 mm |
| EAN-nr | 795711039004 |
