
Loddefugekobling Grimsholm50 st
357 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Med Grimsholm loddekobling kan du lage vanntette skjøter i robotinstallasjonen din. Med lodd som smelter og lager en sikker tilkobling, kombinert med doble limring-tetninger på hver side av tilkoblingen, får du både god kontakt og høy isolasjon mot omgivende fuktighet. I tillegg til isolasjonen som oppstår gjennom skjøtekoblingens doble limringer, følger det også med krympeslange som inneholder smeltelim og som gir tilkoblingen ekstra beskyttelse. Denne skjøtekoblingen krever bruk av varme for å smelte loddet og krympe den omkringliggende isolasjonen. Passende utstyr for å bruke denne koblingen er varmepistol, sigarett-lighter eller lignende.
Varemerke
Beskrivelse
Med Grimsholm loddekobling kan du lage vanntette skjøter i robotinstallasjonen din. Med lodd som smelter og lager en sikker tilkobling, kombinert med doble limring-tetninger på hver side av tilkoblingen, får du både god kontakt og høy isolasjon mot omgivende fuktighet. I tillegg til isolasjonen som oppstår gjennom skjøtekoblingens doble limringer, følger det også med krympeslange som inneholder smeltelim og som gir tilkoblingen ekstra beskyttelse. Denne skjøtekoblingen krever bruk av varme for å smelte loddet og krympe den omkringliggende isolasjonen. Passende utstyr for å bruke denne koblingen er varmepistol, sigarett-lighter eller lignende.
OBS! For best resultat, og for at Grimsholm 10Y-garantien skal gjelde, skal koblingen brukes sammen med en kabel som har kobberkjerne, som for eksempel en kabel fra Grimsholm som inneholder Premium i artikkelnavnet. Hvis koblingen brukes sammen med en kabel som har aluminiumskjerne eller er laget av et annet ledemateriale, kan funksjonen forringes.
Pakken inneholder:
- 50 stk skjøtekoblinger
- 50 stk krympeslanger
Pakken inneholder:
- 50 stk skjøtekoblinger
- 50 stk krympeslanger
Egenskaper
| Varemerke | Grimsholm |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000816498 |
| Lengde | 5,8 cm |
| Produsentens Art.Nr. | 165 |
| Produkttype | Loddekobling |
| Vekt | 0,1174 kg |
| Bredde | 14 cm |
| Garanti | 10 år |
| Dybde | 10 cm |
| EAN-nr | 7350076761651 |