
Sagkjedeolje GrimsholmPremium Mineral 4L
489 kr
Beskrivelse
Grimsholm mineralbasert sagkjedeolje med høy vedheftingsevne for høytytende motorsager gir redusert slitasje på både kjede og sverd. Velbalansert viskositet for det nordiske klimaet med både lave og høye temperaturer.
Egenskaper
| Varemerke | Grimsholm |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000712133 |
| Lengde | 25 cm |
| Produsentens Art.Nr. | 54052 |
| Produkttype | Sagkjedeolje |
| Volym | 4 l |
| Vekt | 3,8055 kg |
| Bredde | 19 cm |
| Dybde | 12,8 cm |
| EAN-nr | 7333272540527 |
