
Installasjonssett GrimsholmMedium
1 030 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Ved å bruke Grimsholms installasjonssett for robotgressklippere, kan du føle deg trygg på å få en pålitelig installasjon som varer år etter år. Kabelen i installasjonssettene er alltid vår premium-kabel, som er laget av kobberkjerne med fortinning og PE-isolasjon. Installeringsettet Medium er vanligvis nok for en plen som er 800-2000 kvadratmeter.
Varemerke
Beskrivelse
Ved å bruke Grimsholms installasjonssett for robotgressklippere, kan du føle deg trygg på å få en pålitelig installasjon som varer år etter år. Kabelen i installasjonssettene er alltid vår premium-kabel, som er laget av kobberkjerne med fortinning og PE-isolasjon. Installeringsettet Medium er vanligvis nok for en plen som er 800-2000 kvadratmeter.
Pakkets innhold:
- 200 m Premium signal kabel
- 300 stk kabelspiker
- 4 stk skjøtekoblinger
- 4 stk tilkoblingskontakter for ladestasjon
- 200 m Premium signal kabel
- 300 stk kabelspiker
- 4 stk skjøtekoblinger
- 4 stk tilkoblingskontakter for ladestasjon
Egenskaper
| Varemerke | Grimsholm |
|---|---|
| Art.Nr. | 2000000257 |
| Dybde | 13,5 cm |
| Lengde | 35,3 cm |
| Produsentens Art.Nr. | 320 |
| Produkttype | Installasjonskit |
| Vekt | 4,178 kg |
| Bredde | 45 cm |
| Garanti | 10 år |
| EAN-nr | 7350076763204 |