Beskrivelse
Installasjonssett med 400 meter begrensningsløkke ø 2,3 mm, 375 festeklips samt 7 skjøtekoblinger.
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 2000000210 |
| Farge | Sort |
| Diameter | 2,3 mm |
| Lengde | 40000 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 69090071029 |
| Produkttype | Installasjonskit |
| Vekt | 9,788 kg |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661341054 |

