Beskrivelse
Installasjonssett Small brukes når STIHL iMOW robotgressklipper skal installeres over en liten til mellomstor gressflate.
Begrensningskabelen bestemmer innenfor hvilket område robotgressklipperen skal klippe. Lengden på begrensningskabelen er 150 meter. I pakken følger det også med 150 stykker kabelklips og 3 stykker kabelkoblinger.
Spesifikasjoner
- Lengde: 150 m
- Tykkelse: 2,3 mm i diameter
- Kabelklips: 150 stk
- Kabelkoblinger: 3 stk
Spesifikasjoner
- Lengde: 150 m
- Tykkelse: 2,3 mm i diameter
- Kabelklips: 150 stk
- Kabelkoblinger: 3 stk
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 3000017654 |
| Høyde | 219 mm |
| Lengde | 269 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 69090071023 |
| Produkttype | Tilbehør til robotgressklippere |
| Vekt | 3,978 kg |
| Bredde | 221 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661340965 |

