
Reparasjonssett Grimsholm5 m
109 kr
Prispresset
Beskrivelse
Reparasjonssettet når signalkabelen har blitt gravd opp eller trenger reparasjon av andre grunner. Inneholder Grimsholms fortinnede Premium-kabel, samt koblinger og kabelspiker som er nødvendige for reparasjonen.
Innholdet i pakken
- 5 m Premium signalkabel
- 15 stk kabelfester
- 3 stk skjøtekoblinger
- 3 stk tilkoblingskontakter til ladestasjon
- 5 m Premium signalkabel
- 15 stk kabelfester
- 3 stk skjøtekoblinger
- 3 stk tilkoblingskontakter til ladestasjon
Egenskaper
| Varemerke | Grimsholm |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000000057 |
| Dybde | 3,5 cm |
| Lengde | 19,3 cm |
| Produsentens Art.Nr. | 305 |
| Produkttype | Reparasjonssett |
| Vekt | 0,171 kg |
| Bredde | 14 cm |
| Garanti | 10 år |
| EAN-nr | 7350076763051 |
