Beskrivelse
Tilhenger med avtagbar bakstamme. Lastekapasitet 150 kg. Lastedimensjoner 108 x 82,5 x 30,5 cm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 9670271-01 |
| Garanti | 3 år |
| Produsentens Art.Nr. | 9670271-01 |
| Type | Tilbehør Robotgressklippere |
| Høyde | 30,5 cm |
| Lengde | 108 cm |
| Maks Belastning | 150 kg |
| Vekt | 29 kg |
| Bredde | 82,5 cm |
| EAN-nr | 7391883752975 |


