Beskrivelse
Trimmertråd i rivsterkt og langtidelastisk materiale. Meget stillegående med innfreste spor.
Spesifikasjoner
- Tråddiameter Trimmerline: 3,3 mm
- Lengde: 38 m
- Farge: Svart
- Garanti: 1 år
- Tråddiameter Trimmerline: 3,3 mm
- Lengde: 38 m
- Farge: Svart
- Garanti: 1 år
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000051632 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 38 m |
| Produsentens Art.Nr. | 00009302645 |
| Materiale | Nylon |
| Produkttype | Trimmerliner & kniver |
| Vekt | 0,474 kg |
| Bredde | 3,3 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661003075 |

