Beskrivelse
Trimmertråd i rivsterkt og langtidelastisk materiale. Svært stille med innfreste spor.
Spesifikasjoner
- Tråddiameter Trimmerline: 4,0 mm
- Lengde: 27 m
- Farge: Grønn
- Garanti: 1 år
- Tråddiameter Trimmerline: 4,0 mm
- Lengde: 27 m
- Farge: Grønn
- Garanti: 1 år
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000051641 |
| Farge | Grønn |
| Lengde | 27 m |
| Produsentens Art.Nr. | 00009303607 |
| Materiale | Nylon |
| Produkttype | Trimmerliner & kniver |
| Vekt | 0,4978 kg |
| Bredde | 4 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661160921 |

