Beskrivelse
Trimmertråd i rivsterkt og langtidselastisk materiale. Svært stillegående med innfreste spor.
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000051601 |
| Lengde | 14 m |
| Produsentens Art.Nr. | 00009302416 |
| Vekt | 0,1017 kg |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Nylon |
| Produkttype | Trimmerliner & kniver |
| Bredde | 2 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661002641 |

