Beskrivelse
Trimmertråd laget av rivsterkt og langtidselelastisk materiale. Meget stillegående med innfreste spor.
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Farge | Rød |
| Materiale | Nylon |
| Produkttype | Trimmerliner & kniver |
| Bredde | 2,7 mm |
| Garanti | 1 år |
| Lengde | 9, 65 m |
| Produsentens Art.Nr. | 00009302422, 00009302423 |
| Vekt | 0,12, 0,525 kg |

