






Cafégruppe Venture HomeBacong Bord med 2 Bois StolerSort
4 389 kr
Materiale
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kafégruppe fra Venture Home.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23295 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål,Acacia,Polypropen |
| Serie | Bacong/Bois |
| Type | Kafégruppe |
| Antall Sitteplasser | 2 |
| Diameter | 60 cm |
| Sittebredde | 45 cm |
| Sittedybde | 42 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sitehøyde | 47 cm |
