



Cafégruppe Venture HomeBacong Bord med 2 Tablas StolerSort, Mørkegrå
3 899 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En lekkert matchende spisegruppe som passer perfekt til alle kaffepauser i sommer! Det nette cafébordet fra Bacong-serien har en rund toppplate og slanke stålben. Her i perfekt kombinasjon med 2 spisestoler fra Tablas-serien. Stolen har et kryssformet ryggstøtte og lett utsvungne ben for et stabilt inntrykk. Gjør deg klar for et enestående uteliv!
Varemerke
Beskrivelse
En lekkert matchende spisegruppe som passer perfekt til alle kaffepauser i sommer! Det nette cafébordet fra Bacong-serien har en rund toppplate og slanke stålben. Her i perfekt kombinasjon med 2 spisestoler fra Tablas-serien. Stolen har et kryssformet ryggstøtte og lett utsvungne ben for et stabilt inntrykk. Gjør deg klar for et enestående uteliv!
Bord
- Lengde: 60 cm
- Bredde: 60 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 48 cm
- Dybde: 48 cm
- Høyde: 88 cm
- Lengde: 60 cm
- Bredde: 60 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 48 cm
- Dybde: 48 cm
- Høyde: 88 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23292 |
| Farge | Sort/Mørkgrå |
| Materiale | Stål,Aluminium |
| Serie | Bacong/Tablas |
| Type | Kafégruppe |
| Sittebredde | 40 cm |
| Sittedybde | 40,5 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Antall Sitteplasser | 2 |