
Cafégruppe Venture HomeBorneo Bord med 2 Bois Stoler
fra6 009 kr
Velg Materiale
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En lekkert matchende spisegruppe som passer perfekt til alle kaffepausene i sommer! Bordet fra Borneo-serien har smidige former og en tidløs skandinavisk design. Bordplaten er ribbet og buer ned langs kantene ved bena. Gjennomgående produsert i aluminium, noe som gir deg et slitesterkt bord som er enkelt å flytte rundt på. Her sammen med 2 stilige spisestoler fra Bois-serien. Stolen har en komfortabel design med armlener og sete i tau. Sitt komfortabelt og slapp av i sommer!
Varemerke
Beskrivelse
En lekkert matchende spisegruppe som passer perfekt til alle kaffepausene i sommer! Bordet fra Borneo-serien har smidige former og en tidløs skandinavisk design. Bordplaten er ribbet og buer ned langs kantene ved bena. Gjennomgående produsert i aluminium, noe som gir deg et slitesterkt bord som er enkelt å flytte rundt på. Her sammen med 2 stilige spisestoler fra Bois-serien. Stolen har en komfortabel design med armlener og sete i tau. Sitt komfortabelt og slapp av i sommer!
Bord
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 60 cm
- Dybde: 63 cm
- Høyde: 93 cm
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 60 cm
- Dybde: 63 cm
- Høyde: 93 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Sort, Svart/Grønn |
| Materiale | Aluminium,Acacia,Polypropen,Stål, Aluminium,Polypropen,Stål |
| Serie | Borneo/Bois |
| Type | Kafégruppe |
| Sittebredde | 45 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Antall Sitteplasser | 2 |