
Cafégruppe Venture HomeBorneo Bord med 2 Copacabana Stoler
fra3 899 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En perfekt cafégruppe for den lille balkongen eller uteplassen! Bordet fra Borneo-serien har smidige former og et tidløst skandinavisk design. Bordplaten er ribbet og bølger ned langs kantene ved bena. Gjennomgående laget i aluminium, noe som gir deg et slitesterkt bord som er lett å flytte rundt. Her i stilig kombinasjon med 2 spisestoler fra Copacabana-serien. Stolene har rette nordiske former og er stablebare. Sitteflaten er i textilene og stolbenene i aluminium. Dekk ut til kaffe i sommer og nyt hyggelige stunder!
Varemerke
Beskrivelse
En perfekt cafégruppe for den lille balkongen eller uteplassen! Bordet fra Borneo-serien har smidige former og et tidløst skandinavisk design. Bordplaten er ribbet og bølger ned langs kantene ved bena. Gjennomgående laget i aluminium, noe som gir deg et slitesterkt bord som er lett å flytte rundt. Her i stilig kombinasjon med 2 spisestoler fra Copacabana-serien. Stolene har rette nordiske former og er stablebare. Sitteflaten er i textilene og stolbenene i aluminium. Dekk ut til kaffe i sommer og nyt hyggelige stunder!
Bord
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 56,5 cm
- Dybde: 60 cm
- Høyde: 88 cm
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 56,5 cm
- Dybde: 60 cm
- Høyde: 88 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Sort, Svart/Beige |
| Materiale | Aluminium,Textilene |
| Serie | Borneo/Copacabana |
| Type | Kafégruppe |
| Sittebredde | 41 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittedybde | 49 cm |
| Sitehøyde | 42 cm |
| Antall Sitteplasser | 2 |

