




Cafégruppe Venture HomeBreak Ø90 cm med 2 Copacabana StolerGrå/Hvit
4 499 kr

Break Ø90 cm med 2 Copacabana Stoler
Grå/Hvit4 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Bordet Break har en rund bordplate i aintwood og en klassisk understell i aluminium. Her i en moteriktig kombinasjon med de populære spisestolene Copacabana. Stolene er stablebare med et sete i textilene og ramme i aluminium. Skap en sjarmerende plass på uteplassen som passer perfekt til alle sommerens kaffepauser!
Varemerke
Beskrivelse
Bordet Break har en rund bordplate i aintwood og en klassisk understell i aluminium. Her i en moteriktig kombinasjon med de populære spisestolene Copacabana. Stolene er stablebare med et sete i textilene og ramme i aluminium. Skap en sjarmerende plass på uteplassen som passer perfekt til alle sommerens kaffepauser!
Mål Break spisebord
Total høyde: 74 cm
Diameter: 90 cm
Høyde til bordplate: 70,3 cm
Mål Copacabana stol
Total høyde: 88 cm
Total bredde: 55,5 cm
Total dybde: 60,5 cm
Sittehøyde: 42 cm
Sittebredde: 41,4 cm
Total høyde: 74 cm
Diameter: 90 cm
Høyde til bordplate: 70,3 cm
Mål Copacabana stol
Total høyde: 88 cm
Total bredde: 55,5 cm
Total dybde: 60,5 cm
Sittehøyde: 42 cm
Sittebredde: 41,4 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22683 |
| Materiale | Aluminium, Textilen |
| Serie | Break |
| Type | Spisegruppe |
| Diameter | 90 cm |
| Sittehøyde | 420 mm |
| Antall Sitteplasser | 2 |
| Rygghøyde | 46 cm |
| Sitehøyde | 420 mm |
| Sittebredde | 41,4 mm |
| Topplate | Aintwood, aluminium |
| Bruksområde | Utendørs |