




Cafégruppe Venture HomeBreak Ø90 cm med 2 Spoga StolerGrå/Hvit
5 899 kr

Break Ø90 cm med 2 Spoga Stoler
Grå/Hvit5 899 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Bordet Break har en rund bordplate i aintwood og et klassisk understell i aluminium. Her sammen med trendy spisestoler fra Spoga-serien, en stol med fokus på stil og komfort. Den innbydende setet er lett avrundet i grått stoff og bena er i stål. Dekk til frokosten eller kveldskaffen og nyt sommerdager!
Varemerke
Beskrivelse
Bordet Break har en rund bordplate i aintwood og et klassisk understell i aluminium. Her sammen med trendy spisestoler fra Spoga-serien, en stol med fokus på stil og komfort. Den innbydende setet er lett avrundet i grått stoff og bena er i stål. Dekk til frokosten eller kveldskaffen og nyt sommerdager!
Mål Break spisebord
Total høyde: 74 cm
Diameter: 90 cm
Høyde til bordplate: 70,3 cm
Mål Spoga stol
Total høyde: 81 cm
Total bredde: 60 cm
Total dybde: 61,5 cm
Sittehøyde: 45,5 cm
Sittebredde: 46 cm
Total høyde: 74 cm
Diameter: 90 cm
Høyde til bordplate: 70,3 cm
Mål Spoga stol
Total høyde: 81 cm
Total bredde: 60 cm
Total dybde: 61,5 cm
Sittehøyde: 45,5 cm
Sittebredde: 46 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22679 |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Break |
| Type | Spisegruppe |
| Diameter | 90 cm |
| Sittehøyde | 45,5 mm |
| Antall Sitteplasser | 2 |
| Rygghøyde | 40 cm |
| Sitehøyde | 45,5 mm |
| Sittebredde | 460 mm |
| Topplate | Aintwood, aluminium |
| Bruksområde | Utendørs |