





Cafégruppe Venture HomeParma med 2 Malin StolerGrå Bord med Hvite Bein, Grå Stol med Grå Dyna
5 499 kr

Parma med 2 Malin Stoler
Grå Bord med Hvite Bein, Grå Stol med Grå Dyna5 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Cafégruppe Venture Home Pincy med to Malin stoler.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18336 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Konstrotting/Aluminium/Aintwood |
| Serie | Parma |
| Ileggsplate | Nei |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 460 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 48 cm |
| Trekkfarge | Grå |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitehøyde | 480 mm |
| Sittebredde | 500 mm |
| Form bord | Rund |
| Topplate | Aintwood |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittehøyde | 480 mm |
| Antall Sitteplasser | 2 |
