






Cafégruppe Venture HomeWella med 2 Cubb Spisestoler
4 279 kr
Beskrivelse
Cafégruppe Wella fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i aluminium. Matches med 2 Cubb spisestoler med stolben i svart aluminium og sete i svart textilene.
Bord
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 880 cm
- Sittehøyde: 44 cm
- Bredde: 56,5 cm
- Dybde: 60,5 cm
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 880 cm
- Sittehøyde: 44 cm
- Bredde: 56,5 cm
- Dybde: 60,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21357 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Aluminium/PVC |
| Serie | Wella |
| Type | Kafésett |
| Rygghøyde | 48 cm |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Nei |
| Sittedybde | 46,5 cm |
| Sitehøyde | 43 cm |
| Sittebredde | 40,5 cm |
| Form bord | Kvadratisk |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 2 |
