Beskrivelse
Cafégruppe Wella fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i aluminium. Matches med 2 stk Livia spisestoler med en ramme i svart aluminium.
Bord
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 89 cm
- Sittehøyde: 42,7 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 59 cm
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 89 cm
- Sittehøyde: 42,7 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21359 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Aluminium/Polywood |
| Serie | Wella |
| Type | Kafésett |
| Rygghøyde | 50,5 cm |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Nei |
| Sittedybde | 45,5 cm |
| Sitehøyde | 42,7 cm |
| Sittebredde | 41 cm |
| Form bord | Kvadratisk |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 2 |





