Beskrivelse
Cafégruppe Wella fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i aluminium. Kombineres med 2 Moli spisestoler med stolben i sort aluminium og sete i rotting.
Bord
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 92 cm
- Sittehøyde: 48 cm
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 65 cm
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 92 cm
- Sittehøyde: 48 cm
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21362 |
| Farge | Sort/Grå |
| Materiale | Aluminium/Rotting/Polyester |
| Serie | Wella |
| Type | Kafésett |
| Rygghøyde | 53 cm |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittedybde | 43 cm |
| Sitehøyde | 48 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Form bord | Kvadratisk |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 2 |







