Beskrivelse
Cafégruppe Wella fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i aluminium. Matches med 2 stykker Nemo spisestoler med en ramme i stål.
Bord
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 88,5 cm
- Sittehøyde: 43,5 cm
- Bredde: 56 cm
- Dybde: 61,5 cm
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 88,5 cm
- Sittehøyde: 43,5 cm
- Bredde: 56 cm
- Dybde: 61,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grønn, Sort |
| Materiale | Aluminium/Stål/Polyester |
| Serie | Nemo |
| Type | Kafésett |
| Rygghøyde | 26,5 cm |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittedybde | 42,5 cm |
| Sitehøyde | 43,5 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Form bord | Kvadratisk |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 2 |



