






Cafésett Venture HomeWille med 2 Lumi SpisestolerLatte
5 945 kr
Beskrivelse
Cafésettet Wille med et spisebord i svart stål og akasie. Matchet sammen med 2 stk Lumi spisestoler med en ramme i aluminium. Bord og stol krever enkel montering.
Bord
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 86 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 59 cm
- Lengde: 70 cm
- Bredde: 70 cm
- Høyde: 72 cm
Stol
- Høyde: 86 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21367 |
| Farge | Latte |
| Materiale | Aluminium/Stål/Rep |
| Serie | Wille |
| Type | Kafésett |
| Antall Sitteplasser | 2 |
| Rygghøyde | 41 cm |
| Dyna ingår | Nei |
| Sittedybde | 40 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 44,4 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
