
Hagestol EcoFurnEcochair
fra4 129 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En økologisk hvilestol i enkel, men visuelt tiltalende design som blir en trofast følgesvenn i mange år. Ecochair tilbys i flere forskjellige farger og materialvalg, og passer derfor for både innendørs og utendørs bruk. En komfortabel og tilpasningsdyktig hvilestol som du enkelt kan justere for å passe din personlige smak ved å stramme hampetauet.
Varemerke
Beskrivelse
En økologisk hvilestol i enkel, men visuelt tiltalende design som blir en trofast følgesvenn i mange år. Ecochair tilbys i flere forskjellige farger og materialvalg, og passer derfor for både innendørs og utendørs bruk. En komfortabel og tilpasningsdyktig hvilestol som du enkelt kan justere for å passe din personlige smak ved å stramme hampetauet.
Komplettér med en linpute som er spesielt designet for møbelet.
Mål
- Dybde: 100 cm
- Høyde: 100 cm
- Bredde: 58 cm
- Høyde for ryggstøtte: 90 cm
- Sittedybde: 40 cm
- Sittebredde: 53 cm
- Sittedybde: 43 cm
Mål
- Dybde: 100 cm
- Høyde: 100 cm
- Bredde: 58 cm
- Høyde for ryggstøtte: 90 cm
- Sittedybde: 40 cm
- Sittebredde: 53 cm
- Sittedybde: 43 cm
Egenskaper
| Varemerke | EcoFurn |
|---|---|
| Art.Nr. | 5200090030E |
| Farge | Grå, Sort, Turkis |
| Materiale | Furu |
| Serie | Ecofurn |
| Type | Stol |
| Bredde | 580 mm |
| Høyde | 1000 mm |
| Dybde | 1000 mm |