
Hagestol Venture HomeLindos
fra1 185 kr/st
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Lenestol fra Venture Home med aluminiumsramme og armlener. Rygg og sete i tau. Enkel montering kreves.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Sort, Sort/Natur |
| Materiale | Aluminium/Rep |
| Serie | Lindos |
| Produkttype | Stol |
| Bredde | 660 mm |
| Høyde | 850 mm |
| Sittedybde | 400 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 550 mm |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 38 cm |
| Sitehøyde | 470 mm |
| Sittebredde | 444 mm |
| Bruksområde | Utendørs |


