



Stol Eden WoodHolmsund
3 224 kr4 299 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 18/5

Holmsund
3 224 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Holmsund lenestol fra Eden Wood er en klassisk svensk møbel. Laget av FSC-sertifisert Norrland furu. Skruer og beslag i galvanisert stål. Setelengde: 50 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 0133-5 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Furu |
| Serie | Holmsund |
| Produkttype | Lenestol |
| Sittedybde | 480 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Rygghøyde | 86 cm |
| Sitehøyde | 430 mm |
| Sittebredde | 600 mm |
