
Baden baden-stol Venture HomeMelker
fra1 079 krfra1 269 kr
Spar 15 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Solstolen Melker med sin sammenleggbare funksjon er lett å ta med seg på reise eller flytte rundt hjemme på solrike dager. Solstolen kan justeres og tilpasses til forskjellige komfortable posisjoner, en ekte familiefavoritt som passer for både unge og gamle!
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2133-400-V |
| Farge | Grå/Sort, Sort |
| Materiale | Skum, stål, textilen |
| Serie | Melker |
| Type | Baden Baden-stol |
| Lengde | 1650 mm |
| Bredde | 660 mm |
| Høyde | 1110 mm |
| Bruksområde | Utendørs |


