
Dekkstol Eden WoodMölle Inkl Fotpall
SOMMERPRIS
fra3 899 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Skånske Eden Wood fra Örkelljunga produserer stilige dekkstoler i høy kvalitet for den kresne hageentusiasten. At alle dekkstolene er laget av svensk trevirke, gjør at man kan være trygg på å få det aller beste når man handler hos Eden Wood.
Å kjøpe svensk trevirke er bærekraftig, da lange transporter unngås. I tillegg er alle skoger FSC-sertifiserte.
Mål Dekkstol:
Høyde: 930 mm
Bredde: 710 mm
Dybde: 850 mm
Mål Fotpall:
Høyde: 300 mm
Bredde: 410 mm
Dybde: 450 mm
Skånske Eden Wood fra Örkelljunga produserer stilige dekkstoler i høy kvalitet for den kresne hageentusiasten. At alle dekkstoler er laget av svensk trevirke, gjør at man kan være trygg på å få det aller beste når man handler hos Eden Wood. Å kjøpe svensk trevirke er bærekraftig, da lange transporter unngås. I tillegg er alle skoger FSC-sertifiserte.
Mål Dekkstol:
Høyde: 930 mm
Bredde: 710 mm
Dybde: 850 mm
Mål Fotpall:
Høyde: 300 mm
Bredde: 410 mm
Dybde: 450 mm
Skånske Eden Wood fra Örkelljunga produserer stilige dekkstoler i høy kvalitet for den kresne hageentusiasten. At alle dekkstoler er laget av svensk trevirke, gjør at man kan være trygg på å få det aller beste når man handler hos Eden Wood. Å kjøpe svensk trevirke er bærekraftig, da lange transporter unngås. I tillegg er alle skoger FSC-sertifiserte.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Materiale | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Høyde | 93 cm |
| Lengde | 85 cm |
| Bredde | 71 cm |
| Farge | Antrasitt, Greige, Grønn, Hvit |
| Serie | Mölle |
| Type | Dekkstol, Sidebord |





