
Dekkstol Eden WoodNestor Adrion inkl. Fotpall Utendørs
fra8 899 kr
Velg Materiale
Beskrivelse
Dekkestolen Eden Wood Nestor Adrion inkl. Fotkrakk er en klassisk Adirondack-stol fra Eden Wood. Den er laget av den beste tre kvaliteten og blir et blikkfang i hagen. Fotkrakk inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Farge | Hvit, Teak |
| Materiale | Akacia, Teak |
| Serie | Capri |
| Type | Dekkstol |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 880 mm |
| Sittedybde | 610 mm |
| Dybde | 1470 mm |
| Sittebredde | 540 mm |
