






























Terrassevarmer Venture HomeHottie Svamp
2 463 kr3 079 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 18/5
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Terrassevarmeren er laget av metall og gir deg behagelig varme selv på kjøligere sommerkvelder. Denne modellen plasseres på gulvet, noe som gir plass for et bredt spekter av bruksområder. Sørg for at varmeren alltid er plassert minst 1 meter fra nærmeste vegg/tak. Oppbevares innendørs eller under deksel når den ikke er i bruk.
Varemerke
Beskrivelse
Terrassevarmeren er laget av metall og gir deg behagelig varme selv på kjøligere sommerkvelder. Denne modellen plasseres på gulvet, noe som gir plass for et bredt spekter av bruksområder. Sørg for at varmeren alltid er plassert minst 1 meter fra nærmeste vegg/tak. Oppbevares innendørs eller under deksel når den ikke er i bruk.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9349-112 |
| Farge | Sort/Sølv |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Hottie |
| Produkttype | Terrassevarmer |
| Lengde | 2250 mm |
| Bredde | 815 mm |
| Høyde | 815 mm |
| Justerbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| EAN-nr | 7350107082779 |