



Infrarød varme Gnosjö Klimaprodukter 3012.200 Sort
2 349 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Infravarme Gnosjö Klimaprodukter 3012.200 er en velutformet frittstående infravarme som bruker en høykvalitets karbonlampe som varmer opp raskt, strekker seg langt og avgir et mykt skinn. Varmen er laget av slitesterke materialer og er lett å flytte rundt takket være håndtaket plassert på toppen.
Varemerke
Beskrivelse
Infravarme Gnosjö Klimaprodukter 3012.200 er en velutformet frittstående infravarme som bruker en høykvalitets karbonlampe som varmer opp raskt, strekker seg langt og avgir et mykt skinn. Varmen er laget av slitesterke materialer og er lett å flytte rundt takket være håndtaket plassert på toppen.
Infravarme Gnosjö Klimatprodukter 3013.200 er en kraftig infrarød varmeovn med fjernkontroll. Varmeovnen bruker en høykvalitets karbonlampe som varmer opp raskt, strekker seg langt og avgir et mykt skinn.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 3012.200 |
| Farge | Sort |
| Serie | 30-serien |
| Type | Terrassevarmer |
| Lengde | 200 mm |
| Høyde | 800 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Vekt | 3,8 kg |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP44 |
| Effekt | 2000 W |
| EAN-nr | 7317123012203 |