




LXT DCU180Z 18V uten Batteri
14 525 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Batteridrevet trillebårchassis fra Makita som for eksempel passer for byggeplasser og gårder. Trillebåren har to hastigheter samt en reverseringsfunksjon og er utstyrt med en håndbrems med låsemekanisme. Kan brukes med lasteflate eller metallkurv (kjøpes separat). Den maksimale lastekapasiteten er 130 kg.
Varemerke
Beskrivelse
Batteridrevet trillebårchassis fra Makita som for eksempel passer for byggeplasser og gårder. Trillebåren har to hastigheter samt en reverseringsfunksjon og er utstyrt med en håndbrems med låsemekanisme. Kan brukes med lasteflate eller metallkurv (kjøpes separat). Den maksimale lastekapasiteten er 130 kg.
Drives av 1x18V LXT batteri (Batterikasse med plass for to batterier). Leveres uten batteri.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000029752 |
| Batteriserie | LXT |
| Spenning | 18 V |
| Design | 3 hjul |
| Høyde | 900 mm |
| Lengde | 1315 mm |
| Produsentens Art.Nr. | DCU180Z |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Trillebår |
| Bruksområde | PRO |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Bredde | 820 mm |
| Støynivå | 3 |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 70 |
| EAN-nr | 0088381849760 |