
Transportkar MakitaFor DCU180Z
2 613 kr
Prispresset

For DCU180Z
2 613 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Makita 199008-0 er et transportkar til trillebåren Makita DCU180.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000029978 |
| Høyde | 300 mm |
| Lengde | 880 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 199008-0 |
| Materiale | Metall |
| Produkttype | Transportkar |
| Bruksområde | PRO |
| Bredde | 590 mm |
| EAN-nr | 0088381519625 |
