


TrillebårGreen It Junior
239 kr 299 kr
Spar 20 %
Kampanje

Trillebår Green It Junior
239 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Juniortrillebår 10 liter fra Green It.
Spesifikasjoner
- Mål: 75×38×33 cm (l×b×h)
- Kassemål: 50×38×11 cm (l×b×h)
- Solid utførelse med Ø16 mm stålramme
- Montert med Ø14 cm gummihjul
- Montert med 2 stk. fingerskruer
- CE-godkjent
- Farge: rød/oransje
- Mål: 75×38×33 cm (l×b×h)
- Kassemål: 50×38×11 cm (l×b×h)
- Solid utførelse med Ø16 mm stålramme
- Montert med Ø14 cm gummihjul
- Montert med 2 stk. fingerskruer
- CE-godkjent
- Farge: rød/oransje
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 91830 |
| Farge | Rød/Oransje |
| Design | 1 hjul |
| Høyde | 33 cm |
| Lengde | 75 cm |
| Materiale | Plåt |
| Produkttype | Trillebor |
| Volym | 10 l |
| Bredde | 38 cm |
| EAN-nr | 5708614918302 |
