






Badstue PalmakoSarah 3,8+2,1 M2
67 192 kr83 990 kr
Spar 20 %
Kampanje

Sarah 3,8+2,1 M2
67 192 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En egen badstu gir helsebringende nytelse som kan deles med familie og venner.
Moderne badstuhytte med store vindusflater. Overbyttet uteplass og inngangsparti for avslapning og avkjøling.
Produktfordeler
Pre-Fab Vegger
Badstue i moderne design
Sosialt og hyggelig med familie og venner
Store vindusflater gir god utstikt
Store vindusflater gir god utstikt
Helsebringende og forbedrer blodsirkulasjon
Badstuen har sittebenker i to nivåer for ønsket temperaturnivå.
Store vindsflater med sotet glass gir utsikt begrenset innsyn, samt slipper inn mye lys i badstuen.
Glassdør inn til badstuen i herdet sikkerhetsglass.
Badstubenker i osp.
Leveres ubehandlet som byggesett eks taktekke.
Badstuovn kjøpes separat.
Pre-Fab Vegger
Badstue i moderne design
Sosialt og hyggelig med familie og venner
Store vindusflater gir god utstikt
Store vindusflater gir god utstikt
Helsebringende og forbedrer blodsirkulasjon
Badstuen har sittebenker i to nivåer for ønsket temperaturnivå.
Store vindsflater med sotet glass gir utsikt begrenset innsyn, samt slipper inn mye lys i badstuen.
Glassdør inn til badstuen i herdet sikkerhetsglass.
Badstubenker i osp.
Leveres ubehandlet som byggesett eks taktekke.
Badstuovn kjøpes separat.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 120033 |
| Produkttype | Bastu |
| Materiale | Nordisk gran |
| Lengde | 3220 mm |
| Høyde | 2370 mm |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 3,8 |
| Areal | 7,1 m² |
| Bredde | 2220 mm |
| Vinkel | 1,2 ° |
| Takstorlek | 6,7 m2 |
| Farge | Obehandlad |
| Montering | Byggsats |
| Takdesign | Platt tak |
| Max Snølast | 1,4 kg/m² |
| Serie | Sarah |
| Høyde | 237 cm |
| Total høyde | 237 cm |
| EAN-nr | 4743142041208 |
| Nobb | 60690775 |




