
Bod PLUSMulti Hagehus2 moduler åpen - inkl. takpapp/aluminiumlister, Lengde: 432 cm
33 595 kr
Prispresset
Design

Multi Hagehus
2 moduler åpen - inkl. takpapp/aluminiumlister, Lengde: 432 cm33 595 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 4 340 kr
Beskrivelse
Multi Hagehus fra PLUS er en romslig utestue for loungestemning i all slags vær eller et åpent oppholdsrom for grilling og hygge.
Egenskaper
Ytre mål: 432 × 248 cm (L × B)
Utvendig høyde: 145/202/250 cm
Kledning
19 × 100 mm saget "to på en" (+/- 2 mm toleranse).
Gavl: Leveres i sammensatte seksjoner.
Bakvegg: Leveres delvis montert (må justeres i lengden).
Takkonstruksjon
Leveres umontert.
Takplater: 18 × 110 mm.
Takbjelker: 45 × 95 mm.
Rem: 45 × 120 mm.
Topp: 2 av 45 × 120 mm. Skrudd og limt sammen.
Takhelling: 30º.
Inkl. takpapp / pappspiker og aluminiumslister.
Stolper og Grunnleggende konstruksjon
Bunnrem: 45 × 95 mm.
Trykkimpregnerte, høvlede stolper på 95 × 95 mm.
Viktig - stolpene er frest til føttene til H-stolpen og skal forankres i betong på frostfri dybde i henhold til monteringsanvisning.
Antall for Multi Garden House: 8 H-stolpefot og 8 ps. Franske skruer (ikke inkludert).
Beregnet monteringstid
2 personer - 8 timer (ekskl. fundament).
Ytre mål: 432 × 248 cm (L × B)
Utvendig høyde: 145/202/250 cm
Kledning
19 × 100 mm saget "to på en" (+/- 2 mm toleranse).
Gavl: Leveres i sammensatte seksjoner.
Bakvegg: Leveres delvis montert (må justeres i lengden).
Takkonstruksjon
Leveres umontert.
Takplater: 18 × 110 mm.
Takbjelker: 45 × 95 mm.
Rem: 45 × 120 mm.
Topp: 2 av 45 × 120 mm. Skrudd og limt sammen.
Takhelling: 30º.
Inkl. takpapp / pappspiker og aluminiumslister.
Stolper og Grunnleggende konstruksjon
Bunnrem: 45 × 95 mm.
Trykkimpregnerte, høvlede stolper på 95 × 95 mm.
Viktig - stolpene er frest til føttene til H-stolpen og skal forankres i betong på frostfri dybde i henhold til monteringsanvisning.
Antall for Multi Garden House: 8 H-stolpefot og 8 ps. Franske skruer (ikke inkludert).
Beregnet monteringstid
2 personer - 8 timer (ekskl. fundament).
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 167585-1 |
| Design | 2 moduler åpen - inkl. takpapp/aluminiumlister |
| Areal | 10,5 m² |
| Høyde | 2500 mm |
| Lengde | 432 cm |
| Bredde | 248 cm |
| Sertifisering | FSC MIX 70% |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Serie | Multi |
| Produkttype | Bod |
| Treslag | Bartre |
| EAN-nr | 5703393738110 |
