
Bod PLUSMultiMulti Shelter uten takpapp/aluminiumslister/H-stolpeføtter
43 999 kr
Design
Beskrivelse
Ett rymligt Multivindskydd är ett måste för dig som gärna vill kombinera ett vindskydd med ett öppet uppehållsrum.
Leveres ubehandlet og som 'monter selv'.
PLUS anbefaler alltid grunnbehandling før montering.
PLUS anbefaler alltid grunnbehandling før montering.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 167582-1 |
| Design | Multi Shelter uten takpapp/aluminiumslister/H-stolpeføtter |
| Overflate | Trykkimpregnert NTR Kl. A og grunnmalt |
| Høyde | 2500 mm |
| Lengde | 432 cm |
| Bredde | 248 cm |
| Areal | 10,5 m2 |
| Sertifisering | FSC MIX 70% |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Type | Bod |
| Treslag | Bartre |
| Serie | Multi |
| EAN-nr | 5703393738233 |

