
Bod PLUSNordic Multi Hagehus 4,7 m²
fra21 699 kr
Velg Design
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Nordic Multi Bod er et smart skjul for flere oppbevaringsmuligheter under tak.
Leveres ubehandlet og som 'monter selv'.
PLUS anbefaler alltid grunnbehandling før montering.
PLUS anbefaler alltid grunnbehandling før montering.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Sertifisering | FSC MIX 70% |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Serie | Nordic Multi |
| Produkttype | Bod |
| Treslag | Bartre |
| Areal | 4,7 m² |
| Høyde | 2180 mm |
| Lengde | 432 cm |
| Bredde | 109 cm |
| Design | 2 moduler inkl. takpapp/alulister, 2 moduler inkl. takpapp/alulister/H-føtter, 2 moduler m/dobbeldør, 2 moduler m/dobbeldør inkl. takpapp/alulister, 2 moduler m/dobbeldør inkl. takpapp/alulister/H-føtter, 2 moduler uten takpapp/alulister/H-føtter |
