
Bod PLUSNordic Multi Hagehus 9,5 m²2 moduler uten takpapp/alulister/H-føtter
24 593 kr
Prispresset
Design

Nordic Multi Hagehus 9,5 m²
2 moduler uten takpapp/alulister/H-føtter24 593 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 4 715 kr
Beskrivelse
Nordic Multi Hagehus er et smart uterom med flere bruksmuligheter.
Grunnleggende dimensjoner
Ytre mål: 432 × 218 cm (L × B).
Utvendig høyde: 167/218 cm.
Kledning
19 × 100 mm sagskåret "to på en" (+ / ÷ 2 mm toleranse).
Gavler: Leveres i delvis sammensatte seksjoner.
Bakvegg: Leveres i delvis sammensatte seksjoner (må justeres i lengden).
Takkonstruksjon
Leveres umontert.
Takplater: 18 × 120 mm.
Takbjelker: 45 × 95 mm.
Topp: 45 × 95/45 × 120 mm.
Takhelning: 12,5º.
Ekskl. Takpapp / pappspiker og aluminiumslister.
Stolper og grunnleggende konstruksjon
Bunn: 45 × 95 mm.
Trykkimpregnerte, høvlede stolper: 95 × 95 mm.
Viktig - stolpene er frest til føttene til H-stolpen og skal forankres i betong på frostfri dybde i henhold til monteringsanvisning.
Antall for Nordic Multi Garden House: 6 H-stolpefot og 6 PS franske skruer (ikke inkludert)
Estimert installasjonstid
2 personer - 8 timer (ekskl. fundament).
Ytre mål: 432 × 218 cm (L × B).
Utvendig høyde: 167/218 cm.
Kledning
19 × 100 mm sagskåret "to på en" (+ / ÷ 2 mm toleranse).
Gavler: Leveres i delvis sammensatte seksjoner.
Bakvegg: Leveres i delvis sammensatte seksjoner (må justeres i lengden).
Takkonstruksjon
Leveres umontert.
Takplater: 18 × 120 mm.
Takbjelker: 45 × 95 mm.
Topp: 45 × 95/45 × 120 mm.
Takhelning: 12,5º.
Ekskl. Takpapp / pappspiker og aluminiumslister.
Stolper og grunnleggende konstruksjon
Bunn: 45 × 95 mm.
Trykkimpregnerte, høvlede stolper: 95 × 95 mm.
Viktig - stolpene er frest til føttene til H-stolpen og skal forankres i betong på frostfri dybde i henhold til monteringsanvisning.
Antall for Nordic Multi Garden House: 6 H-stolpefot og 6 PS franske skruer (ikke inkludert)
Estimert installasjonstid
2 personer - 8 timer (ekskl. fundament).
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 16858-1 |
| Design | 2 moduler uten takpapp/alulister/H-føtter |
| Lengde | 432 cm |
| Høyde | 2200 mm |
| Bredde | 218 cm |
| Areal | 9,5 m2 |
| Sertifisering | FSC MIX 70% |
| Type | Bod |
| Materiale | Tre |
| Serie | Nordic Multi |
| Treslag | Bartre |
| Farge | Ubehandlet |
| EAN-nr | 5703393168580 |
